خونه‌ی دل

سکوت تنها صدای خداست

                         به نام خدا

 

سلام به همه دوستان گلم

از همه لطف شما دوستان عزيزم که به من لطف دارين و منو تو نوشتن مطلب کمک ميکنين واقعا ممنونم از همينجا دست همه شما رو می بوسم .

 

باور شماره ۵ ــ  بزرگترين سرمايه شما ديگرانند .

 

افرادی که به بهروزی رسيده اند > يعنی کسانی که به موفقيت های درخشان دست يافته اند تقريبا بدون استثنا دارای حس قوی احترام و تحسين نسبت به ديگران می باشند . نسبت به افراد ديگر احساس يگانگی اشتراک هدف و اتحاد می کنند .

همه ما گزارشاتی درباره کارخانه های ژاپنی خوانده ايم . در آنجا کارگران و مديران در يک سالن غذا می خورند و هر دو طرف در سنجش خدمات يکديگر نقش دارند . اين موفقيت ها نشان ميدهد که اگر بجای آزار ديگران به آنها احترام بگذاريم به چه نتايج جالبی دست خواهيم يافت.

دوستان عزيز : در يک تحقيق مربوط به شرکت هولت-پارکاد (Hewlett-parkad) هيجده نفر از بيست و دو نفر مديران اجرايی شرکت اظهار کردند که موفقيت شرکت بعلت فلسفه مردمی آن است. کار اين شرکت خرده فروشی نيست که با مردم سر و کار داشته باشد . در ضمن شرکت خدماتی هم نيست که در پی شهرت و جلب رضايت عمومی باشد. شرکتی است که با پيجيده ترين پيشرفت های مدرن تکنولوژی سروکار دارد. ولی حتی در چنين شرکتی مساله عمده رفتار شايسته با مردم است.

سخن گفتن درباره اين باور نيز مانند باورهای ديگری که ذکر شد آسانتر از عمل به آن است . به آسانی ميتوان درباره نحوه رفتار با مردم چه در خانواده  و چه در کار حرف زد اما عمل به آن هميشه آنچنان ساده نيست .

 

 تئودور وزد : (( در هر کجا که هستيد و با هر چه در اختيار داريد.کاری بکنيد ))

 

دوستان گلم هميشه موفق باشيد

خدانگهدار

نوشته شده در ۱۳۸۳/٢/٢٧ساعت ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ توسط hooshyar نظرات () |

قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت