آنتونی رابينز

                          به نام خدا 

 

سلام به همه دوستان عزيزم برای چندمين بار باز هم عذر خواهی ميکنم از اينکه دير آبديت ميکنم . اميدوارم منو ببخشيد 10.gif خوب من ميخوام آخرين باور از هفت باور دوروغين آنتونی رو براتون بنويسم .

 

باور شماره ۷ ــ هيچ توفيق پايداری >بدون پشتکار بدست نمی آيد.

 

افراد موفق به نيروی پشتکار ايمان دارند. يک باور هست که تقريبآ هميشه با هر موفقيت همراه است و آن پشتکار است. هيچ توفيق بزرگی بدون پشتکار و جدييت بی وقفه مقدور نمی شود.

 

اگر به افرادی که در هر زمينه موفق شده اند بنگريد > می بينيد که آنان لزومآ بهتر> باهوش تر>سريع تر>و قوی تر از ديگران نبوده اند>بلکه پشتکار بيشتری داشته اند. آناپاولوفا( anna pavlova ) بالرين بزرگ روسی زمانی گفته بود : راز موفقييت اين است : هدفی را بی وقفه دنبال کنيد .

 

بی ترديد عقايد ديگری هم موجب موفقييت ميگردند. چه بهتر که درباره آنها فکر کنيد. به ياد داشته باشيد که هر موفقييت آثاری از خود بر جا ميگذارد. اين ردپا را دنبال کنيد. ببينيد افراد موفق چه افکار و عقايدی داشته اند که بر توانائی آنان افزوده و موجب شده است که قدمهای موثری بردارند و به بی نظير برسند. اين هفت عقيده نتايج شگفت انگيزی برای اشخاصی قبل از شما ببار آورده و اگر همت خود را صرف اين افکار نمائيد در مورد شما نيز چنين خواهد بود.

 

بايد ياد بگيريد که تصورات درونی و عقايد خود را کنترل نمائيد و مغز خود را اداره کنيد.

 

رابينز :(( واضح است که منظور ما موفقييت به بهای لطمه زدن به ديگران نيست ))

همه شما دوستان گلمو کلی دوست دارم 07.gif

 

خدانگهدار23.gif

 

 

 

 

/ 16 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجید

سلام . ممنون که بهم سر زدی ببخشید که دیر شد . متن های قشنگی نوشتی . خودت باهاشون موافقی ؟؟؟ دست حق یارت

eli

سلام..مرسی که به من سر زدی..هميشه شرمندم ميکنيد..موفق و پيروز باشيد

ليلا

سلام مطالب قشنگی بود خوشحالم دوست جديدی مثل شما پيدا کردم باور کن.....بازم بيا پيشم شرمنده ميکنی

elnaz

سلام ممد جون! حالت خوبه؟ خيلی وقته از هم بی خبريم. اما بزودی مي بينمت ! سايتت هم مثل هميشه عاليه !

محیا

سلام دوست خوبم...من فکر میکنم علاوه بر پشتکار،باور داشتن موفقیت هم میتونه ما رو به پیروزی برسونه.یعنی اینکه ما قلباُ اطمینان و ایمان داشته باشیم که موفق میشیم...

سید محمد

سلام عليکم دوست عزيزم ... مطالب وبلاگ شما هميشه مفيد هستند و در زندگی روزمره بکار مي آن ... حضرت امير عليه السلام فرمودند : در زندگی پیشينيان آنچنان انديشيدم گويی که به اندازه همه آنها زندگی کرده ام ... بسيار خوبه که ما از تجربيات ديگران استفاده کنيم ... چون عمر کوتاه ما برای تجربه کردن همه چيز کفايت نمی کنه ... و خداوند متعال فرمودند : ليس للانسان الا ما سعی ... از اينکه دير به دير عرض ادب می کنم عذر می خوام ... يا علی