آنتونی رابينز

                                     به نام خدا

 

سلام به همه دوستان گلم 07.gif

آقا منو ببخشيد من فقط وقت ميکنم بيام برای آبديت کردن و زيادی وقت ندارم که بيام به بلاگ دوستان عزيزم سر بزنم از اينجا از همتون معذرت ميخوام فقط مشکلات که باعث شده من جلوی دوستانم بدقول بشم.

 

باور شماره ۶ ــ کار نوعــی تفريح  است .

 

اين روزها درباره مفهوم (( عشق به کار )) مطالبی شنيده  ميشود.   افرادی هم هستند که کارشان در نظرشان ملال آور است. اين افراد ظاهرا‌ از کارشان لذتی نميبرند ولی در عين حال در شرايطی نيستند که بتوانند به کار ديگری بپردازند.

 

محققين در باره عاشقان کار مطالب جالبی کشف کرده اند. بعضی از افراد ديوانه وار به کار میپردازند زيرا عاشق آن هستند کار آنها را به نبرد ميخواند و به شوق می آورد و زندگی آنها را پر بار می سازد . آنها به کار به همان چشمی نگاه ميکنند که اغلب ما به بازی و تفريح می نگريم   کار را به صورت راهی برای گسترش شخصيت يادگيری چيزهای تازه و کشف راههای نو ميبينند.  

 

ما شايد نتوانيم به خوبی پيکاسو نقاشی کنيم ولی می توانيم سعی کنيم کاری برای خود پيدا کنيم که به ما روح و احساس شادمانی بدهد. همچنين ميتوانيم بسياری از جنبه های بازی و تفريح را در کاری که ميکنيم وارد نمائيم مارک تواين زمانی گفته بود : (( راز موفقيت آن است که شغل را جزو تفريحات خود قرار دهيد )) و ظاهرا افراد موفق چنين ميکنند.

 

پابلو پيکاسو : (( هنگام کار کردن راحتم چيزی که مرا خسته می کند بيکاری و ملاقات اشخاص است ))

 

24.gif

ميخوام بگم دوست دارم ميخوام باورت بشه

                                   ميخوام بگم عاشقتم امّا اگه قلو نشه

ميخوام بگم بمون پيشم تا ابد تا هميشه

                                ميخوام بگم نيمی از وجودمی اما آخه روم نميشه

بمون پيشم که تا ابد عشق تو باورم بشه

                                بزار که شونه های تو پناه آخرم بشه

                                                                              (( نگار ))

 شاد و موفق باشيد .10.gif

خدانگهدار

/ 10 نظر / 19 بازدید
zs

سلام بهترين دوست من. ممنون که به من سر زدی خوشحالم کردی. من به خوندن چنين مطلبی واقعا نياز داشتم دستت درد نکنه.... اميدوارم که مشکلاتت هم زودتر حل بشه. شاد شاد شاد باشی. و از هر کاری که می کنی لذت ببري.[ خنده ]

zs

راستي من هم خيلي سرم شلوغه ببخش كه دير به دير به وبلاگ قشنگت مي يام...

اشك

سلام عزيز. راست ميگی. خيلی خوبه که آدم از کارش لذت ببره. ببين به نظر من اگه آدم مجبوره يه کاری رو انجام بده باز هم خوبه که مثل بازی به اون کار نگاه کنه و از اون کار لذت ببره. اين مهمه که تو بتونی از کارت لذت ببری.

zs

سلام بهترين دوست من حالت خوبه؟؟؟ من منتظرم که يه خبری از خودت بدی. من نگران شدم.... مواظب خودت باش.

britney

سلام.خوبی .بابا پر کار.فعال.راستی دستت درد نکنه خيلی قشنگ بود.ولی من که به عنوان يه تنبل عمل به چنين چيزی خيلی برام سخته.

britney

به يه پرکار بهت گفتم که چشم خوردی پس کی آپ می کنی

shakila

صدام بزن صدای تو نشونه محبته .... نگام بکن نگاه تو یه آسمون صداقته ... سلام دوست عزیز ... ممنون از اینکه به من سرزدید ... وبلاگ جالب و پرمحتوایی دارید خوشحال میشم بازم منو شرمنده کنین ....

sepideh

salam....az sabke neveshtat kheili lezat mibaram va az enke tarze fekry be en khobi dary vaghean behet tabrik migam......az enke mitoni darmorede hamechiz va tamame moshkelat be en rahaty bahashon kenar biyay va khodeto ghene koni vaghean behet tabrik migam.!